Домакинска загуба за Хебър от „орлетата”

С 1:3 футболистите на Хебър паднаха от Пирин (Благоевград) на стадион „Христо Гюлеметов-Бонбона” в Брацигово. Гостите откриха чрез Иван Вълчанов в 17-та минута, когато като след отлична триходова комбинация Габриел пусна топката на дузпата към бързоногото крило. Хебър се върна в мача в 34-та минута след като Веселин Марчев изравни за 1:1. „Орлетата” обаче се окрилиха след два бързи гола на младия Ивайло Михайлов в 40-та и 44-та минута, когато след дълги подавания от Пангев и Контохристос и показано огромно хладнокръвие реализира ситуациите. След почивката Хебър не успя да сътвори нищо, което да промени статуквото на терена.

В останалите срещи от 13-и кръг на Втора професионална лига Локомотив (София) и Литекс (Ловеч) завършиха 1:0, Спартак (Плевен) – Септември (София) – 0:2,
Поморие – Локомотив (Г. Оряховица) – 2:3, Монтана – Струмска слава (Радомир) – 2:0
Ботев (Гълъбово) – Черноморец (Балчик) – 2:1, ФК ЦСКА 1948 (София) – Нефтохимик (Бургас) – 4:0, а Лудогорец II (Разград) и Кариана (Ерден) е отложен.

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!